Hokej

Antonín Dušek

,

Většinu své kariéry strávil ve městě pod Ještědem, tedy v klubu Bílí Tygři Liberec. V Juniorské Extralize strávil dva roky a druhý ročník zakončil bronzovou medailí. Nejpodařenější sezónu (2010-11) prožil po boku kapitána Petra Nedvěda. Dokázal si připsat 27 bodů v kanadském bodování za 13 gólů a 14 asistencí. V současné době hájí barvy Libereckých Tygrů.

Petr Holík

,

Petr Holík se i přes svůj nízký věk prosazuje v nejvyšší hokejové soutěži – Extralize ledního hokeje. Účastnil se IIHF World Junior Championship s reprezentačním týmem České republiky. V současné době hraje za tým HC PSG Zlín. Do extraligy se poprvé dostal v sezóně 2010/2011. Se Zlínem vybojoval v sezóně 2012/13 stříbrnou medaili.

Petr Zámorský

Petr patří k mladé generaci nadějných reprezentačních hráčů. Již od dorostu hájil Zlínské barvy, od sezóny 2011/2012 se zapojil do Extraligového PSG Zlín. Od svých 16 je pravidelným reprezentantem České republiky. Se Zlínem vybojoval v sezóně 2012/13 stříbrnou medaili.

Antonín Honejsek

Díky jeho působení v národním týmu na MS do 18 let odešel ze Zlínského dorostu do kanadské WHL. V týmu Moose Jaw Warriors získal během dvou sezón úctyhodných 82 bodů, za 38 gólů a 44 asistencí. Po jeho návratu do Čech se Zlínem vybojoval v sezóně 2012/13 stříbrnou medaili. Dále v tomto roce dostal pozvánku do seniorského národního týmu.

Petr Kuboš

Hokejový obránce, který jako jeden z mála získal medaile všech „barev“ v naší nejvyšší soutěži. Svojí úspěšnou jízdu začal ve Vsetíně, kde získal tři tituly a navrch stříbrnou medaili. Po angažmá ve Vítkovicích rozšířil svou sbírku o další stříbrnou medaili. Po třech letech v sešívaném Slávistickém dresu zkompletoval medaile ziskem bronzu. V současné době působí v týmu HC Kometa Brno.

Martin Adamský

Přestože Martin začínal svoji hokejovou kariéru jako brankář, brzy se stal útočníkem. Díky svým výkonům se probojoval do reprezentačního týmu do 20 let. Velkou část své kariéry působil v Plzni, odkud v roce 2010 odešel do Třince, kde získal mistrovský titul. Díky tomu si otevřel dveře do seniorského reprezentačního týmu.