ČAPPS je novým partnerem sportovců pro ochranu a jejich zdraví a zastupování při jednání s finančními partnery – pojišťovnami.

Díky spojení profesionálů v oblasti finančního trhu a špičkových sportovců Vám představujeme nový pohled na zastupování sportovců s širokou možností benefitního programu.  Díky silným a stabilním partnerům na finančním trhu dokážeme našim klientům zabezpečit ten nejlepší servis v oblasti úrazového pojištění.

 

Asociace již několik let úspěšně působí na na finančním trhu v rovnocenné spolupráci s Petrem Vampolou (hokejovým reprezentantem ČR, mistrem světa 2010 a dvojnásobným mistrem české hokejové extraligy.

Mezi naše nejvýznamnější partnery patří

loga-5pojistoven

Hlavním cílem je poskytování komplexních a kvalitních služeb zaměřených na individuální potřeby a možnosti každého jednotlivce bez zbytečných přirážek za sport.

Personální zastoupení ČAPPS je založeno na bývalých a současných sportovcích, ti na základě vlastních zkušeností umí nejlépe posoudit rizika spojená se sportem. Díky kvalitním službám a vysoké míře profesionality se náš tým neustále rozrůstá  a stále pronikáme do nových sportovních odvětví.